Centrum Doskonałości Inżynieryjnej

Firma KTI Poland jest obecna na rynku inżynieryjnym od 2006 roku rozwijając swoje kompetencje jako Kontraktor EPC w sektorze Naftowo-Gazowym, Petrochemicznym i Chemicznym. Pełniliśmy rolę centrum operacyjnego dla wielu złożonych projektów przeprowadzonych w ostatnich latach w Polsce przyczyniając się tym samym do ich pomyślnego zakończenia. Oferowany przez nas zakres prac obejmuje cały cykl życia projektu, a zwłaszcza wielobranżowy projekt wykonawczy (branża budowlana, orurowania, mechaniki, automatyki).

 

Nasze standardy jakości, procedury oraz narzędzia do projektowania i zarządzania wybrane są spośród najlepszych dostępnych na rynku rozwiązań technologicznych: oprogramowanie do projektowania (Intergraph, Bentley, Autodesk), zintegrowane systemy kontroli projektów (Primavera i inne programy opracowane in-house) jak również oprogramowanie dla potrzeb działu administracji do Planowania Zasobów Przedsiębiorstwa (J. D. Edwards).

 

Zatrudniamy personel będący połączeniem doświadczonych inżynierów z młodymi, dynamicznymi zespołami, którzy razem składają się na know-how KTI Poland. Nasza siła to zasoby ludzkie, zwłaszcza starsi inżynierowie z międzynarodowym doświadczeniem i wiedzą, którzy brali udział w budowaniu działów inżynieryjnych KTI. To dzięki specjalistycznym szkoleniom wewnętrznym i zewnętrznym KTI odgrywa obecnie rolę kluczowego gracza na rynku polskim.

 

Te mocne podstawy czynią  z nas odpowiedzialnego partnera w biznesie.