KTI ma swoją siedzibę i jednocześnie centrum operacyjne w Płocku, w samym sercu polskiego przemysłu naftowego i petrochemicznego.

KTI Poland S.A. jest międzynarodową firmą EPC oferującą usługi z zakresu projektowania, realizacji dostaw i budowy w przemyśle naftowym, gazowym, petrochemicznym, chemicznym i energetycznym.

Główne kompetencje firmy KTI to:

–   Instalacje rafineryjne, petrochemiczne i chemiczne;

–   Technologie odnawialne i zielona transformacja;

–   Studia technologiczne/ wykonalności;

–   Doradztwo i zarządzanie projektami;

–   Technologie wysokich temperatur.

 

KTI jest w 100% prywatną spółką akcyjną. Centrum Operacyjne KTI znajduje się w Płocku, miejscu startegicznym dla polskiego przemysłu naftowo-gazowego, gdzie zlokalizowany jest główny kompleks rafineryjno-petrochemiczny.

KTI posiada szeroką wiedzę w najważniejszych dziedzinach inżynieryjnych. Wszystko to tworzy głęboką wartość znajdującą odzwierciedlenie w know-how przekazywanym przez pokolenia mentorów młodszym inżynierom, stale poszerzając zakres naszych możliwości.

Obiekty KTI są projektowane i wyposażane w najnowocześniejszą aparaturę i urządzenia. Naszym priorytetem jest troska o bezpieczne środowisko, jak również o zdrowe i komfortowe miejsca pracy sprzyjające prowadzeniu innowacyjnych programów szkoleniowych.

Obowiązujący w KTI System Zarządzania Jakością, BHP i Środowiskiem zgodny jest z normami: zarządzania jakością ISO 9001:2015, zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy ISO 45001:2018 oraz zarządzania środowiskowego  ISO 14001:2015.

 

Jesteśmy częścią większej grupy, APS Evolution, która zwiększa nasze zdolności adaptacyjne i elastyczność poprzez dzielenie się wiedzą i strategiami. Przeczytaj więcej tutaj.